Deer Hunter 2017

Ücretsiz Çeşitli Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 209 MB
  • Version 4.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Glu Games Inc
Avcılık sporunu seviyorsanız Deer Hunter 2017 süper grafikleri ile tam size göre bir oyun.Ayrıca yeni deniz altı balık avı modu ile artık daha çeşitli ve eğlenceli.

 Deer Hunter 2017, iOS telefonda oynanabilecek en iyi avcılık oyunlarından biri. Gerek görsel çizgileri, gerek oynanış dinamikleri, gerekse de içeriğiyle kalitesini ortaya koyan Deer Hunter 2017, her ne kadar geyik avcısı adını taşısa da birçok yerde farklı türleri avlamak için görev başında bulunuyoruz. Kullanabildiğimiz silahlar da bir o kadar çeşitli ve sağlamlar.Ayrıca bir önceki sürümlerine göre deniz altı modu ile çeşitli balıkları avlayabilme şansına sahipsiniz.

 Mükemmel grafiklere sahip avcılık oyununda Alaska?dan Zimbabve?ye dünya genelinde avlanmaya çıkıyoruz. Bazen vahşi yaşamın hüküm sürdüğü ormanlarda, bazen de sayamayacağımız türde canlıların yaşadığı büyüleyici su altında hayvanları avlıyoruz. Av tüfeği, keskin nişancı tüfeği, zıpkın, tabanca, ok ve daha nice silahla önümüze çıkan hayvanları vuruyoruz. Tek atışta indirmemiz gerekiyor ve atışı kaçırma, ikinci bir deneme şansımız yok; hayvanlar ürküp sürü halinde bölgeyi terk ediyorlar.

 İyi eğlenceler.

 

Deer Hunter 2017 indir